O FIRMIE

Celem powstania Fortres Sp. z o. o. jest wdrożenie inteligentnych, oszczędnych, ekologicznych rozwiązań w budownictwie mieszkaniowym w Rzeszowie na bazie wieloletnich doświadczeń na lokalnym rynku niruchomości. Oferta mieszkaniowa skierowana jest dla świadomych nabywców ceniiących sobie zdrowie i oszczędności. Przedsięwzięcie deweloperskie na ulicy Podmiejskiej 20 dzięki połączniu zaawansowanej technologii ogrzewania oraz wysokiej jakości budownictwa łączą wygodę użytkowania z korzyściami ekologicznymi i finansowymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

INSPIROWANE SŁOŃCEM OGRZEWANIE

Prozdrowotne, wygodne i bezpieczne ogrzewanie podczerwienią stosowane m.in. w szpitalnych inkubatorach w połączeniu z panelami fotowoltaicznymi bilansują koszty ogrzewania oraz tworzą zdrowe, naturalne, komfortowe warunki mieszkaniowe. Dbałość o materiały budowlane, docieplenie budynków i rzetelne wykonastwo skutkuje małym zapotrzebowaniem na ciepło dzięki czemu zastosowanie ekologicznego ogrzewania zapenia tanie i szybkie nagrzewanie systemu do komfortowego poziomu.

CO WYRÓZNIA NASZE MIESZKANIA ?

Oto kilka przykładów "za"

LOKALIZACJA

PODMIEJSKA 20

Nasza ekologiczna inwestycja powstaje w niewątpliwie jednej z najpopularniejszych, spokojnych, pełnych zieleni dzielnic Rzeszowa – Drabiniance. Idealna lokalizacja dla rodzin ceniących sobie zaciszne okolice znajduje się nieopodal miejsc rekreacyjnych nad Wisłokiem – 10 min spacerem. Miejsce dla osób lubiących aktywnie spędzać czas oraz szukających wytchnienia od zgiełku miasta.
Lokalizcja mieszkań na Podmiejskiej 20 została starannie wybrana z myślą o tych co doceniają atuty mieszkania na kameralnym osiedlu składającym się tylko z dwóch trzykondygnacyjnych budynków.
Na naszym nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Drabinianka na sprzedaż tylko 18 funkcjonalnych mieszkań w układach 3 i 4 pokojowych. Zadzwoń i sprawdź dostępność mieszkań

MIESZKANIA

WIZYTA NA BUDOWIE

Zadzwoń u umów się na wizytę. Wejście na teren budowy tylko z przedstawicielem deweloperem

Mogą przyjść Państwo maksymalnie w grupie czterech osób

Na terenie budowy nie mogą przebywać osoby nietrzeźwe, dzieci i zwierzęta

Obowiązuje pełne, płaskie obuwie o twardej podeszwie

Przed wejściem na budowę, otrzymają Państwo kaski i kamizelki, które należy nosić podczas całej wizyty

TECHNOLOGIE

KREDYT

Dla Państwa komfortu, współpracujemy z największym pośrednikiem kredytowym w Polsce.
Cenimy sobie kontakty z profesjonalnymi doradcami finansowymi, którzy służą pomocą w uzyskaniu jak najbardziej korzystnego kredytu na nasze nieruchomości. Zachęcamy do kontaktu z Starszym Ekspertem Finansowym, który bezpłatnie dokona dla Państwa analizy jak również dopasuje najlepsze warunki kredytu.

Starszy Ekspert Finansowy Maciej Dobrowolski
Kom. 695 599 733
e-mail: maciej.dobrowolski@expander.pl

Expander Advisors Sp. z o.o.
Al. T. Rejtana 23
35-326 Rzeszów
www.expander.pl

KONTAKT

BIURO SPRZEDAŻY

Fortes Sp. z o.o.
ul. Słowackiego 24/12
pokój 12 (II piętro)
35-060 Rzeszów

KONTAKT

Smiley face 17 888 69 17

Smiley face 782 700 500

Smiley face biuro@fortesdeweloper.pl

Godziny pracy biura 9.00 - 16.00

Dla Państwa wygdy istnieje możliwość spotkania pomiędzy godziną 16.00 a 18.00. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia terminu.

*Klauzula informacyjna dotycząca ochrony danych osobowych znajduje się pod tym linkiem

PARTNERZY

GENERALNY WYKONAWCA:

Materiały zamieszczone na stronie, tj.: projekty zagospodarowania pomieszczeń lokali mieszkalnych, budynku oraz otoczenia budynku, ujęte zdjęciami i grafikami, są jedynie zaproszeniem do składania zapytań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.

RODO

*Klauzula informacyjna dotycząca ochrony danych osobowych znajduje się pod tym linkiem

TOP